577-767-796

drukarnia@drukduet.pl

Pn-Pt: 8:00-16:00

15% RABATU na pierwsze zakupy. Indywidualny kod widoczny w panelu klienta po zalogowaniu.

O nas

Zbudowaliśmy solidne fundamenty od podstaw.

Zaangażowanie

Dla Nas nie ma rzeczy nie możliwych są tylko takie nad którymi musimy troszkę dłużej pomyśleć, dając nam zlecenie do wykonania masz pewność, że będzie ono wykonane ze starannością co do milimetra.

Pasja

Każdy dzień pracy jest dla nas przyjemnością, od lat wykonując usługi poligraficzne pokochaliśmy tą dziedzinę co przekłada się na staranność naszych działań oraz lepsze relacje z klientami.

Doświadczenie

12 lat doświadczenia pomogło nam zrozumieć branżę poligraficzną która tak jak każda rządzi się swoimi prawami. Jako doświadczeni fachowcy doradzimy Ci przy Tworzeniu projektu.

Nasz relacje

Partnerzy w biznesie

Nasze doświadczenie, umiejętności oraz Twój pomysł to połączenie idealne. Zadbamy o to aby Twój biznes miał odpowiednią wizytówkę. Nie zależnie od tego czym się zajmujesz u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie co pomoże Tobie oraz Twojej działalności wzbić się na wyższy poziom. Nasi fachowcy dokładnie zaplanują akcję marketingową oraz wykonają dla Ciebie starannie wykonane produkty.

Druk-Duet Jaworzno

To my jesteśmy Drukarnią

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijająca się firmą, której celem jest świadczenie usług poligraficznych w możliwie najwyższej jakości w stosunku do niskiej ceny. Tworzymy wizerunek Państwa firmy poprzez dobrze wykonaną reklamę zarówno merytorycznie jak i technicznie. Staramy się rozumieć potrzeby naszych klientów. Posiadamy sporo ciekawych i świeżych pomysłów gotowych do realizacji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszą kadrę stanowią ludzie doświadczeni, od lat związani z poligrafią i reklamą. Współpracujemy również z najlepszymi grafikami w regionie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze studio wykonuje prace projektowe dla druku offsetowego, druku cyfrowego, wielkoformatowego druku solwentowego oraz reklamy zewnętrznej jak i reklam wewnętrznych (systemy wystawiennicze, systemy szybkiej prezentacji itp.) W zależności od potrzeb klienta, tworzymy zaawansowane projekty graficzne z wykorzystaniem zdjęć oraz powierzonych ilustracji. Na potrzeby projektów wykonujemy zdjęcia produktów oraz obiektów w wysokich rozdzielczościach, do wykorzystania w grafice wielkoformatowej i druku.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Zamówienia telefoniczne:

+48 577 767 796

E-mail:

drukarnia@drukduet.pl

Adres:

43-602 Jaworzno – Szczakowa, ul. Jagiellońska 54

Wypełnij formularz

Masz Pytanie?

  Spotkajmy się

  Odwiedź Druk duet

  Adres:

  43-602 Jaworzno – Szczakowa, ul. Jagiellońska 54​

  Godziny otwarcia:

  Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00

  E-mail:

  drukarnia@drukduet.pl​

  Telefon

  +48 577 767 796​

  Drukarnia Druk-Duet Jaworzno 2021 © Wszystkie prawa zastrzeżone.